آسیب های ناشی از چمن زنی و علف خواران که درخت بادام

درختان بادام هندی در چشم انداز خانه مستعد دستبند طلا آسیب به تنه ناشی از چمن زنی و علف خواران هستند. یک منطقه عاری از علف را در فاصله 2 تا 5 فوت یا بیشتر از تنه درخت نگه دارید.

هرگز با وسایل چمن زنی به تنه درخت نزنید و هرگز از علف خوار نزدیک تنه درخت استفاده نکنید. آسیب مکانیکی به تنه درخت باعث تضعیف آن می شود و اگر آسیب به اندازه کافی شدید باشد می تواند باعث خشکی یا مرگ درخت شود.

ریشه درختان بادام هندی بالغ فراتر از خط قطره ای تاج درخت بادام هندی گسترش می یابد و کوددهی سنگین چمن در کنار درختان بادام هندی توصیه نمی شود زیرا ممکن است باردهی و یا کیفیت میوه را کاهش دهد.

درخت

استفاده از سیستم های آبپاش چمن بر روی تایمر ممکن است منجر به آبیاری بیش از دستگاه تولید نایلون در منزل حد شود و باعث کاهش درختان بادام هندی شود. این به این دلیل است که استفاده زیاد از آب باعث پوسیدگی ریشه می شود.

دایره ای 4 تا 6 فوتی را حفظ کنید. اطراف تنه را بدون علف چمن قرار دهید و علف های هرز را همانطور که ظاهر می شوند حذف کنید.

از محصولات حاوی علف کش آترازین (مانند علف های هرز و محصولات خوراک) برای دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم کنترل علف های هرز در چمنزار نزدیک درختان بادام هندی استفاده نکنید. آترازین برای درختان بادام هندی سمی است.

 • منابع:
  1. CASHEW APPLE FRUIT GROWING IN THE FLORIDA HOME LANDSCAPE
 • تبلیغات: 
  1. معجزه خوردن ماهی و خواص آن بر روی بینایی
  2. توقیف دستگاه هموژن کارخانه لبنیاتی که حاوی خون انسان بود
  3. درمان بی عوارض و بی خطر با آلوئه ورا
  4. اعطای نمایندگی رزماری ارگانیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.