آلبالو در بازار شیراز موجب قرمز شدن دست پسری برای همیشه شد

اولین میوه تابستانی که در بازار ظاهر می شود، آلبالو در بازار شیراز از میوه هایی است که در میان فرانسوی ها که به طور متوسط ​​سالانه 2 کیلوگرم مصرف می کنند، بسیار محبوب است.

خام، پخته شده، روی کیک یا مستقیماً از درخت چیده شده، این میوه های خوشمزه حاوی ویتامین های A و C، امگا 3 و امگا 6 و همچنین مس و فیبر هستند. کالری کمی بالاتر از سایر میوه ها، با این وجود فواید سلامتی قابل توجهی دارند.

آیا خوردن آلبالو برای سلامتی مفید است؟ آلبالو سرشار از فواید سلامتی است. این میوه در بسیاری از مناطق بسیار جالب است. اما مراقب باشید که آن را در حد اعتدال مصرف کنید.

آلبالو برای جلوگیری از بیماری های قلبی: آلبالو می تواند به کاهش سطح تری گلیسیرید و کلسترول کمک کند، دو عاملی که می توانند به بیماری قلبی کمک کنند.

علاوه بر این، بر اساس مطالعه ای که در مجله آمریکایی تغذیه در ماه می 2016 منتشر شد و با تمرکز بر آلبالو Montmorency، آلبالو های کمی اسیدی، نوشیدن آب گیلاس نیز به کاهش فشار خون بالا کمک می کند.

آلبالو

محققان نشان داده‌اند که آنتوسیانین‌های موجود در این آلبالو که آنتی‌اکسیدان‌های قدرتمندی هستند، به طور متوسط ​​تا ۷ درصد به کاهش فشار خون کمک می‌کنند.

مطالعه ای که در سال 2018 توسط مجله Nutrition Biochemistry منتشر شد و به طور مشخص توسط سایت She knows منتشر شد، نشان داد که آلبالو تأثیر مثبتی بر میکروبیوم روده انسان دارد. در مورد عملکرد مفید آنها که باعث تحریک رشد باکتری های خوب می شود.

مطالعه ای که در سال 2013 در مجله تغذیه منتشر شد، به بررسی آلبالو های شیرین پرداخت و دریافت که خوردن این میوه شیرین باعث کاهش التهاب در بدن می شود.

نقرس یک روماتیسم التهابی است که ناشی از فراوانی اسید اوریک در بدن است که در مفاصل متبلور شده و باعث درد شدید می شود. همانطور که در بالا دیدیم آلبالو حاوی سطوح بالایی از آنتوسیانین است، یک آنتی اکسیدان ضد التهابی که می تواند به کاهش سطح اسید اوریک کمک کند.

محتوای بالای ویتامین C آن نیز ممکن است کمک کند. این مزیت توسط مطالعه‌ای که در سال 2014 منتشر شد، دوباره بر روی انواع Montmorency نشان داد: بیمارانی که از نقرس رنج می‌برند، خطر حملات خود را تا 35 درصد کاهش می‌دهن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.