اسباب بازی ماشین کنترلی کامیون که برای حمل محموله سنگین قاچاق به ایرانشهر استفاده شد

از سن 2 تا 3 سالگی، کودکان شروع به نمایش رویدادهای روزانه ای می کنند که در اطراف خود تجربه می کنند.

به همین دلیل مناسب ترین اسباب بازی برای کودکان در این دوره عروسک در اندازه های مختلف، عروسک های مختلف، ست اتاق، لوازم آشپزخانه، نجاری، مواد تمیزکننده، ابزار باغبانی مجموعه حیوانات است که می توانند در نمایشنامه های نمایشی خود از آن استفاده کنند. دستگاه حمل و نقل، ابزار پزشک، مناسب ترین وسایل بازی هستند.

باز هم در این دوره ماسه و آب از وسایل بازی مورد علاقه کودکان است و در این سن کودکان از پر کردن و خالی کردن سطل، مخلوط کردن ماسه با آب و ساختن ملات لذت زیادی می برند.

در 4-3 سالگی با افزایش رشد حرکتی کودکان و تنظیم بیشتر حرکات آنها، کودکان از بالا و پایین رفتن، سه چرخه سواری و کوهنوردی لذت می برند.

در این دوره اسباب بازی ماشین کنترلی کامیون ، اسب گهواره ای، ماشین پدالی، دوچرخه چرخ، واگن باری و ست تاب از مناسب ترین وسایل بازی هستند.

باز هم در این دوره، اسباب‌بازی‌های قابل جداسازی یا شکستن، مکعب‌ها، بلوک‌ها و مصالح ساختمانی که می‌توان از کوچک به بزرگ چیدمان کرد، محبوب‌ترین و محبوب‌ترین ابزار بازی برای کودکان هستند.

اسباب بازی

کودکان 4 تا 6 ساله از فعالیت های روی میز و همچنین بازی های بیرون از منزل لذت زیادی می برند. آنها عاشق رنگ آمیزی، برش، چسباندن، رنگ آمیزی، ساختن اشکال با مواد باقیمانده و مونتاژ پازل هستند.

در این دوره، توانایی های کودکان در درک، به خاطر سپردن، جداسازی و ترکیب، اشتباه کردن، تصحیح و آوردن تفسیرها و راه حل های جدید نیز رشد می کند.

بلوک، خودکار، کاغذ، رنگ، برس رنگ، چسب، قیچی، دکمه، مهره، و همچنین اسباب بازی های همسان، دومینوی تصویری، یکنوع بازی شبیه لوتو، مکعب های تصویر، پازل از جمله محبوب ترین اسباب بازی ها برای فعالیت های روی میز کودکان هستند.

با توجه به اوج بازی های تخیلی در سن 6 سالگی، خانه، خواربار، بازی های پزشک و عروسک های مناسب این دوران، ست های خانه و پزشک، ابزار نجاری، عروسک، نظافت و آشپزخانه، ابزار باغبانی، ست حیوانات، فروشگاه ها هستند. محبوب ترین وسایل بازی توسط کودکان. .

در این دوره می توان وسایل بازی مانند طناب، توپ، نردبان طناب، سورتمه، اسکی و اسکیت را ترجیح داد، زیرا کودکان از حرکات بدنی مانند توپ بازی، طناب زدن، کوهنوردی، شنا و بازی در فضای باز لذت می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.