استفاده از روغن موتور l90 برای از بین بردن حشرات خانگی

نگهداری یک وسیله نقلیه شامل استفاده از مایعات با کیفیت برای اطمینان از عملکرد بهینه و دوام طولانی مدت اجزای مختلف مکانیکی است. و البته تعویض روغن در فواصل زمانی توصیه شده توسط سازنده!

روغن موتور l90 مطمئنا مهمترین مایع است. سوالی که تقریباً همیشه هنگام بازدید از گاراژ مطرح می شود این است: معمولی یا مصنوعی؟ در اینجا توضیحاتی وجود دارد که باید به شما کمک کند.

ابتدا، صرف نظر از نوع، باید بدانید که نقش روغن موتور به حداقل رساندن رسوب، سایش و اصطکاک بین اجزای مکانیکی است. همچنین به دفع مقداری از گرمای موتور کمک می کند و در صورت لزوم حتی به صرفه جویی در سوخت نیز کمک می کند.

اگر عادات رانندگی شما محدود به سفرهای روزانه در اطراف شهر و بزرگراه ها باشد. به طور خلاصه یک روغن معدنی در بیشتر موارد روغن کاری خوبی را ارائه می دهد، به خصوص اگر موتور توربوشارژ نباشد.

با این حال، برای علاقه مندان به عملکرد، یک روغن مصنوعی که روانکاری برتر را ارائه می دهد یک ملاحظه جدی است. سازندگان خودروهای اسپرت و لوکس معمولا توصیه های خاصی دارند. علاوه بر این، همه باید به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنند تا ببینند در مورد آن چه نوشته شده است.

روغن

روغن موتور مصنوعی مزایای مختلفی را ارائه می دهد … با هزینه. در واقع، با توجه به ویژگی های سیالیت برتر آن، بسیار گران تر از روغن معدنی است.

رهبران این حوزه مانند Castrol مبالغ هنگفتی را صرف تحقیق و توسعه می کنند تا به مشتریان خود محصولاتی ارائه دهند که عمر اجزای مکانیکی وسایل نقلیه خود را تا حد امکان افزایش می دهد.

علاوه بر ارتقاء حداکثر روانکاری در تمام شرایط دما، حتی شدیدترین روغن مصنوعی، ماندگاری بیشتری دارد. این به شما امکان می دهد تا از تعویض روغن خود فاصله بگیرید.

برخی از شرکت ها آنقدر به محصولات خود اطمینان دارند که تا آنجا پیش می روند که بین هر سرویس فاصله 15000 تا 20000 کیلومتری را تجویز می کنند.

نکته بسیار مهمی که در مورد روغن مصنوعی باید به آن اشاره کرد این است که به یک فیلتر مناسب نیاز دارد. بنابراین، برای اطمینان از اینکه پول خود را هدر نمی دهید، مطمئن شوید که فیلتر استفاده شده ارزان نیست، که به طور مستقیم بر راندمان و عمر روغنی که در وسیله نقلیه خود می گذارید تأثیر می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.