اشعه لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی موجب کاهش وزن در پرندگان می شود

لامپ های گرمایش مادون قرمز دستگاه های گرمایشی مستقلی هستند که از شبکه برق تغذیه می شوند. این یک منبع تابش مادون قرمز است که به اجسام اطراف می رسد و آنها را گرم می کند.

ساده ترین نسخه دستگاه به شکل یک لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی ساده با رشته تنگستن در داخل ارائه شده است. اغلب شیشه به رنگ قرمز قهوه ای رنگ می شود. در داخل می توانید روکش آینه را مشاهده کنید. این لامپ در سوکت، محصور در یک محفظه یا معلق بالای یک فضای گرم نصب می شود.

لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی داخلی برای گرم کردن اتاق ها وجود دارد، آنها به شکل لوله های شیشه ای نازک ساخته شده اند، مخلوطی از آرگون و نیتروژن به داخل آنها پمپ می شود.

نتیجه یک لامپ کوچک با شار حرارتی کافی است. به لطف یک رشته تنگستن، مانند یک لامپ معمولی، که برای روشن کردن اتاق ها طراحی شده است، کار می کند.

لامپ

لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی یک منبع مادون قرمز فشرده با توان 50 تا 500 وات است، اگرچه دستگاه های قوی تری که در بخاری ها استفاده می شوند نیز در فروش یافت می شوند.

در حین کار، بدنه دستگاه می تواند تا دمای بالا گرم شود، به همین دلیل، کارتریج دستگاه نباید پلاستیکی باشد، در غیر این صورت به زودی ذوب می شود. لامپ های مادون قرمز را لمس نکنید، زیرا احتمال سوختن آنها وجود دارد.

اصل عملکرد مورد استفاده در لامپ مادر مصنوعی آلبرتینی توسط طبیعت اختراع شد. همه به خوبی می دانند که قوی ترین منبع تابش مادون قرمز خورشید است. پرتوهای آن به سطح زمین و اجسام روی آن می رسد و باعث گرم شدن آن می شود.

در نتیجه، آنها شروع به انتشار گرما در هوا می کنند. معلوم می شود که این خود هوا نیست که عایق حرارت خوبی است که توسط پرتوهای خورشید گرم می شود، بلکه عناصر مناظر و ساختمان هایی است که توسط بشر ایجاد شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.