با ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی نقره ای اورست را فتح کنید

میها پسر 6 ساله ای است که با LCA (آئوروزیس مادرزادی Leber) متولد شده و از نظر قانونی تنها با درک نور نابینا است. او از همان سنین پایین در برنامه مداخله زودهنگام قرار گرفت، که اتفاق خوبی بود.

ماشین لباسشویی اسنوا 7 کیلویی نقره ای یکی از بهترین برند ها محسوب می شود.

اما چالش برانگیز بود. TVI (معلم کم بینایان) در مورد بازه زمانی که قرار است کودک در برخی وظایف تسلط پیدا کند به ما گفت و ما به نوعی از او انتظار داشتیم که سن و جدول زمانی دقیقی که او بیان کرده را رعایت کند.

اما بچه‌ها ربات نیستند و نمی‌توان آن‌ها را همانطور که مطابق با دستور کار ما است، روشن و خاموش کرد. بنابراین، ما یک دوره تطبیق داشتیم و معمولاً وقتی میها به هر دلیلی نمی خواست همکاری کند.

بیش از حد واکنش نشان می دادیم. خیلی گریه شد و. در کل، او تقریباً همه کارها را انجام می داد، جز وظایف TVI. من همه استرس داشتم که فکر می کردم چگونه زمان ارزشمندی را از دست می دهیم که هرگز قابل بازیابی نیست. آشنا بنظر رسیدن؟

در نهایت، متوجه شدم که باید مداخله زودهنگام را با گنجاندن وظایف در فعالیت ها و موقعیت های روزمره وارد زندگی روزمره خود کنیم.

این امر باعث یادگیری اتفاقی شد، یعنی به میها این فرصت را داد تا مفاهیم را از طریق فعالیت های معمول در محیط طبیعی کشف و یاد بگیرد. من متوجه شدم که تقریباً هر چیزی می تواند منبع یادگیری باشد. همانطور که معلوم شد، حتی یک ماشین لباسشویی و شستن لباس.

مانند اکثر خانواده های اروپایی، ما ماشین لباسشویی را در آشپزخانه زیر پیشخوان نگهداری می کنیم. وقتی میها شروع به کاوش در محیط خانه کرد.

ماشین لباسشویی او را مجذوب خود کرد. یکی از اولین کلمات او برای آن “WAWAVU” بود. فرض کردیم صدای پمپ آب ماشین لباسشویی را تقلید می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.