بررسی رابطه پارچه کرپ مازراتی و منسوجات و دنیای کار

ارائه برنامه درسی منسوجات و مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی با چالش های بی شماری مواجه شده است و این امر باعث شده است که دانشگاه ها در امان نباشند.
رابطه بین دانشگاه ها و دنیای کار بحث برانگیزترین موضوعات در آموزش فنی حرفه ای بوده است. نمونه شامل 60 پاسخگو بود. مصاحبه، پرسشنامه، بحث گروهی متمرکز، تحلیل اسناد و مشاهدات به عنوان ابزار گردآوری داده ها استفاده شد.
داده های کمی با استفاده از بسته آماری SPSS و داده های کیفی به صورت موضوعی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
طراحی روش ترکیبی که ریشه در پارادایم تحقیق پسا اثبات عکس رادیو جیوه دار گرایی دارد که رویه های همزمان را در جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها ادغام می کند، استفاده شد.
پارچه
این مطالعه نشان داد که هیچ همکاری بین سارافون دخترانه مجلسی دانشگاه ها و صنایع وجود ندارد. این مطالعه به این نتیجه رسید که فقدان پیوند روشن بین دانشگاه‌ها و صنایع یکی از عوامل مؤثر در نوع دانشجویانی است که دانشگاه‌ها تولید می‌کنند.
دانش آموزانی که فاقد کیفیت های مورد نیاز دنیای کار هستند. محققان توصیه کردند که باید بین مدیریت دانشگاه، استادان و صنعت در طول طراحی و نظارت بر برنامه درسی برای بهبود دلبستگی و احساس مالکیت آنها نسبت به این برنامه ها، همکاری وجود داشته باشد.
زمان دلبستگی باید طولانی شود تا دانش آموزان صنعت را به خوبی با مهارت ها و دانش مرتبط ترک کنند. نیاز است که دانشگاه‌ها در ارتباط با صنایع، سیاست‌هایی را ارائه دهند که بر دلبستگی دانشجویان متمرکز باشد.
کیفیت کارکنان سخنرانی عامل اصلی تعیین کننده کیفیت جوراب دخترانه فارغ التحصیلانی است که دانشگاه ها تولید می کنند و تأثیر نهایی آنها بر دنیای کار و توسعه اقتصادی است .
 • منابع:
  1. Examining the Relationship between the Clothing and Textiles Curriculum and the World of work
 • تبلیغات: 
  1. آیا در ظروف نخود بعد از مدتی کرم می بندد
  2. به زودی کارخانه های زیادی در ایران افتتاح می شود
  3. دیده شدن یوفوها در بالای سر کاخ سفید
  4. با 10 راهکار خوشبختتر باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.