تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک باعث جلوگیری از ویروس بدن شما می شود

این زنگ هشدار را می توان صرفاً از خود تخت منتشر کرد تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک یا به زنگ تماس پرستار چراغ یا تلفن بیمارستان سیستم پیجینگ متصل شد. همچنین برخی از تخت‌ها می‌توانند دارای آلارم خروج از تخت چند ناحیه‌ای باشند.

این برای کارکنان بیمارستان یا مراقبینی که تعداد بیماران را از راه دور تحت نظر دارند (مانند ایستگاه پرستار) مفید است، زیرا در صورت افتادن بیمار (به ویژه افراد مسن یا دارای اختلال حافظه) از تخت یا سرگردانی، هشدار به صدا در می آید. نظارت نشده.

در نتیجه، سازمان غذا و دارو دستورالعمل هایی را در مورد ایمنی ریل های جانبی تنظیم کرده است.در برخی موارد، استفاده از ریل ها ممکن است به دستور پزشک نیاز داشته باشد.

(بسته به قوانین محلی و سیاست های تاسیساتی که در آن استفاده می شود) زیرا ریل ممکن است نوعی مهار پزشکی در نظر گرفته شود.

تخت های بیمارستانی برای استفاده در خانه HME تخت های بیمارستانی را برای بیمارانی که نیاز به مراقبت های بیمارستانی در خانه دارند، ارائه می دهد.

HME ارائه کاملی از تجهیزات رفاهی اتاق خواب، از جمله تخت‌های بیمارستانی مراقبت‌های خانگی کاملاً برقی، تشک‌های کاهش فشار، وسایل کمکی انتقال و هر چیز دیگری که برای راحتی اتاق خواب خود نیاز دارید، دارد. تخت

ما در تحویل و راه اندازی تجهیزات در خانه شما تخصص داریم و متخصصان آموزش دیده ای داریم که می توانند در انتخاب تجهیزات مناسب برای نیازهای شما کمک کنند.

ما تخت‌خواب‌های زیادی برای انتخاب داریم، از مدل‌های کاملاً برقی اولیه تا مدل‌های زیبا با انواع گزینه‌های راحتی! برای مشاهده تختخواب های ما به نمایشگاه های بزرگ ما در ریچموند، ساری جنوبی و ویکتوریا بیایید.

تخت بیمارستانی برای خانه شما سرمایه گذاری برای رفاه شما است انتخاب تخت بیمارستانی برای خانه شما کاری دشوار است زیرا مدل های تخت بیمارستانی زیادی در بازار وجود دارد.

و هر بیمار برای رفع نیازهای خود به تخت بیمارستانی منحصر به فرد نیاز دارد. HME متخصصان آموزش دیده ای دارد که شما باید در مورد هر مدل تخت بیمارستانی که حمل می کنیم و اینکه کدام یک کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد، بیاموزید.

تخت های بیمارستانی ایمنی اتاق خواب را بهبود می بخشد تخت بیمارستانی در خانه واقعاً ایمنی اتاق خواب شما را افزایش می دهد. هنگامی که HME Vancouver بازرسی های ایمنی کامل خانه را انجام می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.