ترکیه توانسته پالتو پوستی تولید کند که می تواند از خود حرارت تولید نماید

قبل از اینکه بخواهیم در مورد اینکه چگونه پالتو بارانی این همه محبوبیت پیدا کرده‌اند و از حذف شدن خودداری می‌کنند، صحبت کنیم، ضروری است بدانیم لباس بیرونی راکابیلی مورد علاقه ما کجا متولد شد.

اقلام مد فوق العاده شیک منشأ خود را به لباس های نظامی بازمی گرداند در اوایل دهه 1900 در طول جنگ جهانی اول بود که خلبانان جنگنده آلمانی شروع به پوشیدن ژاکت چرمی قهوه ای کردند که بعدها در جنگ جهانی دوم به بمب افکن معروف شد.

مترادف با ژاکت پرواز و ژاکت هوانوردی، کت بمب افکن گرم یک انتخاب راحت و معقول از لباس بیرونی برای خلبانانی بود که مجبور بودند سرمای شدید را در ارتفاعات بالا تجربه کنند.

هوانوردان پالتو پوست زمان که بخشی از یونیفرم نظامی بود، هرگز نمی توانستند حدس بزنند که چند سال بعد سبک بی انتها شیک چقدر برای فشن فوروارد ضروری می شود.

پالتو

در سال 1928، پالتو پوست گرگ برای اولین بار به عنوان یک لباس مد روز توسط طراحان فوق العاده با استعداد و الهام بخش بسیاری از طراحان آینده، اروین شات معرفی شد.

طراحی او شبیه به ژاکت چرمی موتور سیکلت مدرن بود و به نام شرکت سیگار برگ مورد علاقه او The Perfecto نامگذاری شد.

مطابق با نام خود، طراحی ژاکت عالی بود و حتی امروز هم به شدت مورد علاقه شیک پوشان است. این ژاکت OG بسیار الهام بخش کت چرمی مدرن استایل خیابانی است.

شات به جای استفاده از دکمه‌ها برای بسته شدن جلو، همانطور که برای کت‌های چرمی آن زمان معمول بود، یک زیپ جسورانه را انتخاب کرد که تمام ظاهر لباس را برجسته می‌کرد.

این اولین پالتو پوست سمور با قیمتی تقریباً 5.50 دلاری فروخته شد که احتمالاً ارزان‌ترین طرحی است که با چنین طراحی بسیار تحسین‌شده‌ای در تاریخ کت‌های خزی قیمت گذاری شده است.

 • منابع:
  1. THE EVOLUTION OF LEATHER JACKETS
 • تبلیغات: 
  1. راه هایی که شما را به ثروت نزدیکتر می کند
  2. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید
  3. چرا قیمت سرامیک رو به افزایش است؟
  4. معرفی چند ایده خلاقانه برای تبلیغات!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.