تکثیر پنبه با استفاده از بذر توت فرنگی

کمدها و کشوهای شما پر از لباس‌های ای است که متداول‌ترین الیاف مورد استفاده در ایالات متحده است. برخی از تی شرت ها، شلوارهای جین، ژاکت ها، بلوزها و زیرپوش های مورد علاقه شما به دلیل مزایای فراوان آن از گیاه پنبه نشأت گرفته اند.

با این حال، هیچ چیز کامل نیست، و لباس های نخی نیز دارای معایبی هستند. نقاط قوت پارچه مورد علاقه آمریکا و آنچه می توانید برای مقابله با نقاط ضعف آن انجام دهید را بیابید.

نرم، طبیعی و قابل تنفس

پنبه نرم و راحت است. ضد حساسیت است و باعث تحریک پوست حساس و ایجاد حساسیت نمی شود.

الیاف به طور محکم در نخ ریسیده می شوند که باعث تحریک پوست یا ایجاد الکتریسیته ساکن نمی شود. به این دلایل، اقلامی که اغلب و نزدیک به بدن خود می پوشید، مانند تی شرت و لباس زیر، معمولاً نخی هستند.

پنبه

پنبه کاملا طبیعی است و حاوی مواد شیمیایی نیست. پارچه‌های طبیعی مانند پارچه‌های پنبه‌ای بسیار قابل تنفس هستند و به گردش هوا اجازه می‌دهند که قارچ‌ها را از رشد در محیط‌های تاریک و مرطوب بازدارد.

پارچه‌های مصنوعی چنین تهویه‌ای را ارائه نمی‌دهند، و لباس‌های منقبض‌کننده در مواد مصنوعی می‌توانند باعث شکوفایی مخمر شوند.

پنبه برای پوشیدن در تابستان بسیار مناسب است، زیرا می تواند به راحتی رطوبت بدن را جذب کند و با دور کردن آن از پوست جایی که در هوای اطراف شما تبخیر می شود، به خشکی شما کمک می کند. پنبه همچنین قادر است گرما را از پوست شما دور کند و در هوای گرم شما را خنک و راحت نگه دارد.

پنبه قوی، بادوام و در برابر سایش مقاوم است. لباس های تمام نخی قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند و می توانند در برابر شستشوهای مکرر در آب داغ مقاومت کنند. الیاف پنبه نیز به خوبی رنگ می‌شوند و نخ‌هایی با رنگ پر جنب و جوش ارائه می‌دهند.

پنبه ارزان و بسیار همه کاره است و در انواع پارچه های معمولی لباس مانند پارچه گشاد، چلوار، چینو، پارچه مخملی، جین، اردک، گیوه و گیلاس استفاده می شود. این تضمین می کند که می توانید لباس های نخی مقرون به صرفه را در طیف وسیعی از لباس ها خریداری کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.