ساخت اولین درب برقی ضد سرقت هوشمندی که به موبایل متصل می شود

آیا می خواهید بدانید که آیا درب زرهی شما در برابر حمله مقاومت می کند؟

برای انجام این کار، شما باید کلاس های تایید شده را ارزیابی کنید، که به ما امکان می دهد بدانیم از چه نوع حملاتی می توان به لطف تست های امنیتی جلوگیری کرد.

کلاس های 1 و 2 به سختی در برابر حملات از خارج مقاوم هستند و به راحتی با حملات اولیه با استفاده از میله ها یا میله های حرفه ای نقض می شوند.

در این نوع درب ها اکثر درب برقی ضد سرقت و بسیاری از درب های زرهی وجود دارد که به کلاس های بالاتر نرسیده اند.

کلاس 3 همانی است که نام درب امنیتی را مشخص می کند.

به عبارت دیگر، برای اینکه یک درب به عنوان درب امنیتی در نظر گرفته شود، باید حداقل دارای مقاومت کلاس 3 در برابر حملات باشد.

این کلاس از طریق آزمایشات و گواهینامه های حرفه ای به دست می آید که تضمین می کند که درب واقعاً قادر به جلوگیری از اجبار آن در برابر ابزارهای حرفه ای است.

درب ضد سرقت

ما فقط کلاس 3، 4 یا 5 درب تولید می کنیم زیرا این تنها راه ارائه محصولی است که وظیفه اصلی خود، مقاومت و محافظت از خانه یا تجارت شما را انجام می دهد.

برای محافظت از خانه خود حداقل به یک درب درجه 3 نیاز دارید.

کلاس 4 و کلاس 5 نیز به عنوان درب های امنیتی طبقه بندی می شوند و محافظت و مقاومت بیشتری نسبت به درب های کلاس 3 ارائه می دهند.

این درب های ویژه برای جلوگیری از حملاتی که توسط متخصصان واقعی سرقت و حمله انجام می شود آماده شده اند.

آنها درهایی هستند که به دلیل استحکام، طراحی خود می درخشند و از طریق آزمایشات نشان داده اند که واقعاً برای محافظت در برابر سرقت در برابر مهاجمان با تجربه با ابزارهای حرفه ای آماده هستند.

درهای درجه 5 برای مشاغل خاصی که به دلیل نوع بخش آنها خطرناک تلقی می شوند اجباری است، مانند جواهرات فروشی ها یا شرکت های امنیتی.

قیمت درب های زرهی و زرهی نیز بسته به درجه آرماتوربندی که داریم و لوازمی که می خواهیم روی درب خود پیاده کنیم بسیار متفاوت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.