فوم سقفی کرومیت موجب ریزش برج خلیفه در دربی شد

تخمین زده می شود که بازار جهانی فوم سقفی کرومیت شاهد رشد سالم با CAGR تخمینی بیش از 5 درصد در طول دوره پیش بینی خواهد بود.

عوامل کلیدی محرک رشد بازار مورد مطالعه، نگرانی های فزاینده در مورد انتشار گازهای گلخانه ای و پتانسیل قوی به عنوان یک جزء کلیدی از استراتژی مدیریت دوام ساختمان است.

افزایش رقابت از محلول های عایق فایبرگلاس و سلولز احتمالاً مانع از رشد بازارها می شود. افزایش شتاب در روند بلند کردن فوم در صنعت تولید بتن احتمالاً فرصت های بازار را در سال های آینده ایجاد می کند.

منطقه آسیا و اقیانوسیه بیشترین سهم مصرف SPF را دارد. همچنین انتظار می‌رود که این منطقه در طول دوره پیش‌بینی سریع‌ترین رشد را شاهد باشد که با رشد در ساخت و ساز کارآمد انرژی و کاربردهای بسته‌بندی آزبست در منطقه پشتیبانی می‌شود.

فوم پلی اورتان اسپری از دهه 1960 در کاربردهای عایق مورد استفاده قرار گرفت و مصرف آن به مرور زمان به طور پیوسته افزایش یافت. با این حال، عایق فوم پلی یورتان اسپری در دهه گذشته رشد تصاعدی را تجربه کرده است.

فوم

صندوق ذخیره انرژی محاسبه می کند که 25 درصد از دست دادن گرما در خانه ها از طریق سقف، 35 درصد از طریق دیوارها، 25 درصد از طریق پنجره ها یا پیش نویس ها و 15 درصد از طریق کف رخ می دهد.

از این رو، عایق دیوارهای حفره ای و اتاق زیر شیروانی/بام، دو مورد از موثرترین اقدامات بهره وری انرژی هستند که هر کسی می تواند نصب کند.

سیستم های فوم پلی یورتان اسپری یک راه ایده آل برای مطابقت با استانداردهای عایق بسیار بالا و در عین حال کنترل های موثر در برابر نفوذ هوای ناخواسته و جلوگیری از تراکم فراهم می کند.

ارزش عایق یکی از بهترین های موجود است، به طوری که فوم تمام شکاف ها را پر می کند و خود را در تمام منحنی ها قالب می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.