فوم شستشو لافارر پوست چرب موجب درمان بیماری هپاتیت در افراد می شود

آکنه ولگاریس یک بیماری شایع پوستی است که سالانه افراد زیادی به خصوص نوجوانان را مبتلا می کند. افراد مبتلا به آکنه به دلیل مزمن بودن و تغییرپذیری بیماری در پاسخ به درمان، مدیریت این بیماری را به خصوص دشوار می دانند.

آکنه نتیجه مسدود شدن منافذ با سلول های پوست ریخته شده همراه با سبوم در فولیکول مو است. درمان موفقیت آمیز آکنه مهم است زیرا آکنه پتانسیل ایجاد زخم های فیزیکی و عاطفی پایدار را دارد.

برای سال‌ها، پزشکان توافق کرده‌اند که پاک‌سازی بدون فوم شستشو لافارر پوست چرب به تنهایی مؤثر نیست، پاک‌سازی مؤثر بخش مهمی از هر رژیم درمانی آکنه است. با این حال، بیماران از انواع پاک کننده های موجود راضی نبوده اند.

این پاک‌کننده‌ها علاوه بر اینکه حاوی رنگ‌ها و عطرهایی هستند که می‌توانند آکنه را تحریک و تشدید کنند، اغلب خیلی خشن هستند و می‌توانند منجر به خشکی بیش از حد پوست شوند که منجر به جبران بیش از حد غدد چربی و در نهایت چربی بیشتر روی سطح پوست می‌شود.

فوم

این مطالعه استفاده از فرمول پاک کننده روزانه صورت را برای پوست نرمال تا چرب در افراد مبتلا به آکنه خفیف صورت مورد بررسی قرار داد. پاک کننده به مدت 2 هفته در غیاب درمان های اضافی برای از بین بردن اثرات مخدوش کننده درمان های مختلف مورد مطالعه قرار گرفت.

آزمودنی‌ها از نظر عملکرد سد پوستی از طریق از دست دادن آب از طریق اپیدرمی و قرنیه‌سنجی، سطح سبوم و تعداد ضایعات مورد بررسی قرار گرفتند.

نتایج مطالعه نشان می دهد که پاک کننده صورت ملایم است و به سد پوستی آسیب نمی رساند و باعث جبران بیش از حد سبوم نمی شود. علاوه بر این، پاک کننده در پاکسازی منافذ عمیق موثر است، که ممکن است به مدیریت برخی از علائم مرتبط با آکنه کمک کند.

بافت فوم در تماس با پوست بسیار با طراوت و طراوت است، قبل از اینکه کف به یک کف بالشتک تبدیل شود تا چربی سطحی و ناخالصی ها را کاهش دهد و به لطف جلبک پادینا پاوونیکا، معروف به قدرت آبرسانی، پاکسازی تشنگی را ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.