مادر شوهری عروس خود را به صندلی بست و به آتش کشید

قیمت صندلی آرایشگاه زنانه دست دوم با طراحی ارگونومیک مدرن بالاست و به طور خاص برای اشکال مختلف و مطابق با خصوصیات فیزیولوژیکی افراد در یک سن خاص تطبیق داده شود.
مطالعات متعدد نشان داده‌اند که بین ابعاد مبلمان مدرسه و اندازه‌گیری‌های آنتروپومتری دانش‌آموزان تفاوت‌هایی وجود دار.
در اسلوونی نیز تفاوت‌هایی بین ابعاد آنتروپومتریک دانش‌آموزان و ابعاد صندلی‌ها و میزهای مورد استفاده در کلاس‌ها وجود دارد.
دوران کودکی زمان حیاتی برای یادگیری و ایجاد عادات وضعیتی خوب است که می تواند در طول زندگی فرد انجام شود. صندلی یکی از انسان نماترین انواع مبلمان است.
وظیفه صندلی چرخدار کودک پشتیبانی از بدنه نشسته است. هدف ارگونومی این است که اطمینان حاصل شود که طراحی محصول با مرزهای فیزیولوژیکی و روانی بدن انسان مطابقت دارد، به طوری که محصولات عملکرد مطلوب را تضمین می کنند.
صندلی
برای کودکان در حال رشد مناسب بودن قیمت صندلی طبی دیسک کمر و میز با طراحی مناسب بسیار مهم است، زیرا این امر شرایط مطلوبی را برای ایجاد وضعیت بدنی سالم فراهم می کند.
مبلمان مدرسه ای که در حال حاضر توسط جوانان در مدارس اسلوونی استفاده می شود همیشه مطابق با استانداردها نیست.
برای هر کلاس اندازه، ابعاد محصول مورد نیاز نیز ارائه شده است و این ابعاد برای سازگاری ارگونومیک با قد بدن کاربر مهم هستند. تجربه و بینش در مدارس و تحقیقات اسلوونی ناسازگاری را نشان می دهد.
دانش‌آموزانی که از کلاس‌های تخصصی مانند علوم، فن‌آوری، هنر و غیره استفاده می‌کنند از نظر قد بسیار ناهمگون هستند، با این حال کلاس‌ها مجهز به صندلی‌هایی هستند (معمولاً فقط یک اندازه در هر کلاس) که طبق استاندارد فقط برای تعداد کمی از آنها مناسب است.
ساخت، طراحی، مواد و قیمت صندلی ماساژور سنگ یشم توسط استاندارد تعیین نمی شود البته این عوامل تنها عامل درد و ناراحتی کمر نیست.
 • منابع:
  1. School chair design and key criteria from the users’ point of view
 • تبلیغات: 
  1. خوردن بذر گشنیز کار دیالیز را می کند
  2. تولید دینامیت با استفاده از الکترود
  3. قیمت چکش در بازار ابزار صعودی شد
  4. با خوردن ماهی قزل آلا درد ها را درمان کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.