معرفی پنج قسمت مختلف در جوراب دخترانه

جوراب به طور کلی از پنج قسمت از بالا به بالا تشکیل شده است مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی پایین آنها بالای دنده، پاشنه به بالا، پاشنه، پاشنه به پنجه و پنجه است.
در حالی که ماشین جوراب بافی کار می کند، قسمت بالای دنده اولین قسمتی است که بافته می شود. به دنبال آن از پاشنه به بالا، پاشنه، پاشنه به پا و انگشت پا به ترتیب.
قسمت پاشنه تا پنجه به صورت یکپارچه گره خورده است دایره به این معنی که تمام بخیه ها در بافتن شرکت می کنند، به عنوان همچنین قسمت پاشنه به بالا و قسمت بالای دنده.
در حالی که پاشنه و قسمت های پنجه پا به صورت دایره ای عکس رادیو جیوه دار غیر یکپارچه بافته می شوند و تعداد بخیه ها در هر دایره به تدریج کاهش می یابد. به طور کلی در قسمت پاشنه و پنجه هیچ طرحی وجود ندارد.
جوراب دخترانه
شما باید پارامترهای ورودی برای تنظیم فرآیند بافندگی در کنترل پنل دستگاه جوراب بافی بنابراین، فایل الگو شامل قسمت پاشنه، پنجه و بالای دنده نمی شود شاید.
قسمت بالای دنده را می توان در جوراب دخترانه ست کرد ماشین هم اگه بدون الگو باشه برعکس، اگر داشته باشد الگو، در فایل الگو نشان داده شده است.
ساختارهای بافندگی رایج جوراب شامل ساده است کوک، کوک دنده و کوک مش. علاوه بر این، شمع وجود دارد کوک. سبک کشیده دوخت شمعی مشابه است سبک کشیده دوخت ساده.
طول حلقه در دوخت شمعی طولانی تر از دوخت ساده است. بدیهی است که مقدار مواد مورد نیاز در دوخت شمع بیشتر است.
شرطی که ماده و تعداد حلقه در دو شود بخیه ها یکسان است سارافون دخترانه مجلسی کوک دنده و توری دارد نسبت های مختلف که منجر به مواد مختلف می شود.
 • منابع:
  1. A Method for Yarns Calculation in Sock production
 • تبلیغات: 
  1. یکی از رسم و رسمات کشور انگلیس شکستند شیشه است
  2. 90 درصد دانشجویان شریف موفقیت خود را با مصرف میوه خشک بیان کردند!
  3. با بطری قایق 2 طبقه بسازید
  4. سرنوشت وحشتناک مردی که 10 همبرگر می خورد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.