ورزشکاران از پودر پوست انار خشک شده برای تقویت عضلات خود استفاده میکنند

پودر انار Kanegrade یک پودر صورتی زرد با طعم و عطر معمول میوه است که با خشک کردن اسپری در دمای پایین تولید می شود. این محصول پودری ریز با جریان آزاد با ویژگی های رطوبت سنجی است.

پودر پوست انار خشک شده ما طعم انار شدیدی دارد. برای بسیاری از کاربردهای محصولات شیرین و خوش طعم ایده آل است.

پودر انار Kanegrade یک پودر خوب و معمولاً بسیار محلول است که ماندگاری طولانی دارد و استفاده از آن در هنگام تولید غذا و نوشیدنی بسیار راحت است.

این مطالعه اثرات رژیمی مکمل پودر پودر پوست انار را بر عملکرد رشد، قابلیت هضم، وزن لاشه و اندام، سرم و برخی شاخص‌های آنزیم آنتی‌اکسیدانی گوشت پرندگان کاب 500 تعیین کرد.

پرندگان به طور تصادفی به شش گروه آزمایشی چهار تکراری تقسیم شدند و با جیره‌های حاوی 2، 4، 6 و 8 گرم بر کیلوگرم PPPM، 0 درصد مواد افزودنی تغذیه شدند. کنترل منفی ، یا با α-توکوفرول استات در 200 گرم در تن.

اثر متقابل جیره × × هفته بر مصرف خوراک و ضریب تبدیل خوراک نشان داد که جیره POSCON باعث بهبود FI و FCR در هفته 3 شد. پرندگان PPPM4 و PPPM6.

پودر

میانگین وزن نهایی بدن و میانگین افزایش وزن روزانه در پرندگان PPPM2 و PPPM4 بالاترین میزان بود، در حالی که پرندگان PPPM2 نسبت بازده پروتئین و FCR را در مقایسه با پرندگان POSCON بهبود بخشیدند.

وزن ران در گروه PPPM4 بالاترین بود، در حالی که پرندگان PPPM8 بالاترین وزن سینه را در مقایسه با POSCON داشتند. پرندگانی که با رژیم غذایی PPPM4 تغذیه می‌شوند، قابلیت هضم مواد مغذی را در مقایسه با پرندگان POSCON بهبود بخشیده‌اند.

وزن طحال و سنگدان در پرندگان PPPM4 در مقایسه با گروه NEGCON بالاترین میزان بود. غلظت آسپارتات آمینوترانسفراز سرم در پرندگان PPPM4 کاهش یافت، در حالی که گوشت از گروه PPPM8 بالاترین فعالیت آنزیم کاتالاز را داشت.

پوست انار از جمله مواد افزودنی طبیعی خوراک است که طی سالیان متمادی به عنوان پیشگیری کننده و تقویت کننده رشد در تغذیه جوجه های گوشتی مورد توجه قرار گرفته است.

انار یک افزودنی خوراک طبیعی بسیار مغذی با ترکیبات زیست فعال متعدد و خواص دارویی قوی است. انار گیاهی غیر آب و هوایی، خزان کننده و زینتی است که به طور گسترده در بسیاری از نقاط جهان از جمله آفریقای جنوبی کشت می شود. این گیاه به دلیل سختی و توانایی مقاومت در شرایط سخت آب و هوایی و محیطی شناخته شده است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.