پاره شدن دفتر کلاسور موجب جنجال بزرگی در کره شمالی شد

یک دفتر کلاسور توانایی افزایش مسئولیت شخصی ما را دارد زیرا به شما امکان می دهد در موقعیتی بنشینید و بدون حواس پرتی فکر کنید. دانش آموزانی که روی نوت بوک می نویسند در مقایسه با دانش آموزانی که از رایانه برای نوشتن استفاده می کنند مسئولیت پذیرتر و سازماندهی بیشتری دارند.

این را می توان در دنیای امروز ما در مقایسه با دنیای باستان پیش از این مشاهده کرد که مخترعان و محققان متعهد و متعهدی مانند چارلز داروین، اسحاق نیوتن و غیره را دیدیم که با استفاده از دفترچه یادداشت به تحقیقات و اختراعات قابل توجهی پرداختند.

دسترسی به دفتر در مقایسه با وسایل دیجیتال ایمن تر و آسان تر است. با استفاده از یک نوت بوک، از حمله ویروس یا از دست دادن اطلاعات به دلیل نقص فنی نمی ترسید.

دسترسی به یک دفتر آسان تر است، زیرا می توانید به راحتی آن را در هر زمانی که دوست دارید باز کنید و به راحتی و بدون استرس به هر اطلاعاتی دسترسی پیدا کنید.

دفتر

شما به راحتی می توانید آن را با خود به هر کجا که بروید، بر خلاف رایانه ای که برای حمل همیشه سنگین است، همراه خود ببرید. یک دفترچه یادداشت وسیله ای قابل اعتماد برای نوشتن در هر زمان است.

ثابت شده است که وسیله ای قابل اعتماد است که نوشتن بالاتر از رایانه به دلیل انجام این کار شما دوست ندارید برق آن را تامین کند، هیچ خطای سرور وجود ندارد، شما دوست ندارید هیچ علامتی به لپ تاپ شما دسترسی پیدا کند و همیشه بدون آن است.

تاخیر در هر زمان برای شما قابل دریافت است. آیا در کلاس درس شرکت می کنید، در یک سمینار، در یک جلسه اداری یا در یک مراسم مذهبی شرکت می کنید، یک دفترچه یادداشت به راحتی با شما همراه است و همیشه بدون هیچ نگرانی برای استفاده در دسترس است.

نوشتن روی نوت بوک در مقایسه با نوشتن روی رایانه یا دستگاه های دیجیتال سریعتر است. این کار خودانگیختگی نوشتن را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد افکار خود را سریعتر بدون حواس پرتی قلم بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.