پارچه مبلی مازراتی چینی که مجری معروف به خاطر پاره کردن آن دادگاهی شد

از آنجایی که صابون یا مواد شوینده شما ممکن است حاوی مواد شیمیایی خشن باشد، ابتدا آن را روی یک ناحیه نامشخص آزمایش کنید قبل از اینکه مستقیماً آن را روی لکه یا لکه قرار دهید.

برای تمیز کردن مبل اکریلیک، یک قاشق چایخوری صابون ظرفشویی را در یک فنجان آب گرم حل کنید. از یک اسفنج یا پارچه تمیز برای پاک کردن لکه استفاده کنید.

در صورت نیاز بیشتر اعمال کنید. برای آبکشی پارچه مبلی مازراتی چینی از یک پارچه سفید خشک برای جذب رطوبت اضافی استفاده کنید. به دور از نور مستقیم خورشید و گرما خشک کنید.

ریون پارچه ای نیمه مصنوعی است که از تجزیه سلولز موجود در خمیر چوب ساخته می شود. از آنجایی که الیاف به طور طبیعی قوی نیستند، تولیدکنندگان اغلب آنها را با مواد و فرآیندهای دیگری که استحکام آنها را تقویت می کند، مخلوط می کنند.

پارچه

ریون برای ساخت اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان استفاده می شود، اما به دلیل تمایل به جمع شدن و چروک شدن، عموماً پارچه ای ظریف به حساب می آید. وقتی مبل‌های مصنوعی را تمیز می‌کنید، مطمئن شوید که آنها را خیلی خیس نکنید زیرا در معرض آسیب آب هستند.

هنگام تمیز کردن مبل پارچه ای نایلونی می توانید از جوش شیرین استفاده کنید. ابتدا سطح مبل را جاروبرقی یا جارو بکشید تا تمام ذرات سست از بین بروند. سپس از جوش شیرین مخلوط با آب استفاده کنید تا به آرامی لکه را بشویید. با دستمال مرطوب پاک کنید و با دستمال کاغذی خشک کنید و سپس در هوا خشک کنید.

یکی دیگر از مواردی که ممکن است روی مبل های نایلونی خود امتحان کنید، استفاده از سرکه سفید روی لکه ها است. فقط یک پارچه را در مقداری سرکه و آب آغشته کنید و روی لکه بکشید تا بیرون بیاید. همچنین می‌توانید مقداری مایع لباسشویی برای تمیز کردن لکه‌های سخت که تنها با آب یا سرکه به راحتی پاک نمی‌شوند، استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.