پوشاک بچه گانه در درگهان قشم موجب کشته شدن 1000 نوزاد شد

داشتن لوازم یدکی کافی شما را از صرف وقت خود برای شستن لباس های کودک نجات می دهد. زیرا خواهید دید که چگونه یک کودک به پوشک نیاز دارد دیوانه کننده است. ایده آل این است که لباس های بدن و لباس خواب کافی داشته باشید تا 3 روز بدون شستن لباس دوام بیاورید.

شما به سرعت متوجه خواهید شد که چنین نوزادان کوچکی ممکن است مجبور شوند 2 تا 3 بار در روز لباس خود را تغییر دهند! خواه به طور جزئی یا کامل. تی شرت ها و ژاکت ها زودتر از شلوار کثیف می شوند، به خصوص اگر کودک شما زیاد تف کند. بنابراین چند تی شرت اضافی ممکن است مفید باشد.

به جای آن تعداد پوشاک بچه گانه در درگهان قشم را بشمارید. به این ترتیب راحت‌تر می‌توانید لباس‌های سرپوش، لباس، شلوار و تی‌شرت را جایگزین کنید.

لباس خواب و کت و شلوار برای کودک شما بسیار راحت است. از آنها نه تنها برای خوابیدن، بلکه برای چرت زدن یا بازی در پارک نیز استفاده می شود. حدود 6 عدد پیژامه در هر سایز مقدار ایده آلی است. جوراب ها پاهای کودک شما را گرم نگه می دارند.

پوشاک

نکته: زیاد از قبل خرید نکنید. مطمئناً در بدو تولد مقداری دریافت خواهید کرد. هنگامی که کودک شما شروع به خزیدن و راه رفتن می کند، چکمه ها بسیار مفید هستند، اما می توانید قبل از آن نیز از آنها استفاده کنید. وقتی هوا سرد است پای کودک شما را در ماشین یا کالسکه گرم نگه می دارند.

کت برای کمد لباس کودک شما ضروری است. اگر پوشیدن ژاکت در زمستان و پاییز بدیهی به نظر می رسد، نباید فراموش کنیم که عصرهای تابستانی نیز می توانند خنک باشند. همچنین نوزاد شما باید در چند هفته اول لباس گرمتر بپوشد.

لباس های زیادی را از قبل خریداری نکنید یا حداقل لباس های فصلی زیادی نخرید. چند لباس در سایزهای کوچکتر برنامه ریزی کنید و کمد لباس کودک خود را با بزرگ شدن کامل کنید. گاهی اوقات تخمین اندازه و نوع لباسی که کودک شما در یک زمان معین به آن نیاز دارد دشوار است.

نکته: اقوام اغلب لباس نوزاد را به عنوان هدیه تولد می دهند. مراقب تعداد لباس‌هایتان و همچنین اندازه آن‌ها باشید تا زیاد غرق نشوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.