پوشیدن چرم pu موجب رشد سریع استخوان های بدن می شود

متخصصان چرم pu که با آنها مصاحبه کردیم به طور کلی از تبلیغات چاپی دور شده اند. جیم ریدل از چرم آریزونا می‌گوید: «از سال 1995 تا 2008 در روزنامه‌ها، مجلات، رادیو و تلویزیون تبلیغ می‌کردیم. کارت پستال و بروشور درست کردم. و در سال 2008 همه ما می دانیم که چه اتفاقی افتاد.

من کاهش شدیدی در تبلیغات انجام دادم و متوجه شدم که فروش من، حتی در دوران رکود، بسیار بسیار کم کاهش یافته است. من نزدیک به یک میلیون دلار در تبلیغات پس انداز کردم و فروش من فقط 10 درصد کاهش یافت.

«این زمانی بود که شروع به تمرکز روی گوگل کردم. من قبلاً از روش تفنگ ساچمه‌ای استفاده می‌کردم، پیامم را برای طیف وسیعی از مردم ارسال می‌کردم، به این امید که یک یا دو گلوله به شخصی برخورد کند که واقعاً به دنبال محصول و پیام من بود، دقیقاً در زمانی که آن را ببیند.

گوگل، رویکرد تک تیرانداز برای تبلیغات است. با استفاده از آن می توانم هر بار مردی را پیدا کنم که در حال حاضر به دنبال من است. بنابراین من دلارهای تبلیغاتی خود را در آنجا خرج می کنم. من تقریباً چاپ را به طور کامل قطع کرده ام و فروش من به شدت افزایش یافته است.”

چرم

پل گونزالس از تگزاس چرم گزارش می دهد: «تبلیغات بسیار تغییر کرده است. ما بیشتر تبلیغات خود را در گوگل انجام می دهیم زیرا گزینه خوبی دیگر نداریم. ما از پرداخت به ازای کلیک و سئوی زیادی استفاده می کنیم تا در نتایج جستجو قرار بگیریم.

گرایش به سمت تلفن همراه هر سال افزایش می یابد، و شما باید وب سایت خود را برای کار با تلفن بهینه کنید تا مردم بدانند چگونه به شما دسترسی پیدا کنند. من پروازها و روزنامه ها را امتحان کرده ام، اما محاسبه بازگشت آن دشوار است.

مثل رفتن به ماهیگیری در یک اقیانوس بزرگ است. ما در تلاش برای جذب مشتری در یک محدوده قیمتی خاص و مشخصات جمعیتی هستیم. گرفتن آن ماهی سخت است. بنابراین، به جای گستراندن یک شبکه گسترده برای جستجوی آن مشتری، خود را در موقعیتی قرار می دهیم که مشتریان به راحتی ما را پیدا کنند.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.