چای 100 گرمی شهرزاد که مصرف آن برای مردان بالای 40 سال خطرناک است

چای دارای خواص بی شماری است که می تواند به بدن ما در حفظ سلامتی مناسب کمک کند. حتی در دوران یائسگی!

چای 100 گرمی شهرزاد دومین نوشیدنی پرمصرف در جهان است و استفاده از آن ریشه بسیار باستانی دارد: به طور گسترده در چین استفاده می شد، در زمان سلسله سونگ به سرعت در ژاپن گسترش یافت و از آن زمان تاکنون اولین نوشیدنی این کشور بوده است، جایی که مورد توجه قرار گرفته است. یک “داروی روح و بدن” واقعی و مناسب.

این نوشیدنی که در طول وعده های غذایی به عنوان جایگزین آب سرو می شود، توانایی قابل توجهی در بهبود عملکرد دستگاه گوارش و روده دارد.

اما چای نوشیدنی مفیدی نیست که فقط برای بهبود هضم غذا مفید باشد. دومی در واقع سرشار از مواد طبیعی است که برای سلامتی ما مفید است و می تواند سلامتی ما را در دوران یائسگی تقویت کند.

در داخل ما پلی فنول ها، بیوفلاونوئیدها، تانن ها، ویتامین ها و نمک های معدنی را می یابیم که همگی از خواص مفید متعددی تشکیل شده اند. بیایید با هم دریابیم که چگونه این نوشیدنی می تواند به ما در یافتن تعادل فیزیکی و روانی مناسب کمک کند.

چای

بیشتر مواد فعال گیاهی موجود در برگ های چای سبز، توانایی مقابله و کاهش اثر رادیکال های آزاد را دارند، موادی که باعث پیری سلولی بافت های بدن ما مانند پوست می شوند.

ایجاد عادت روزانه نوشیدن یک فنجان چای سبز می تواند به شما کمک کند پوستی صاف تر و شاداب تر داشته باشید، اما نه تنها این.

مواد آنتی اکسیدانی، مانند کاتچین های موجود در آن، با ترویج بازسازی سلولی و خنثی کردن روند تجمع مواد سمی در بافت های مسئول افزایش شروع تومور، به جوان ماندن بدن کمک می کند. خواص آنتی اکسیدانی چای سبز ممکن است به جلوگیری از تصلب شرایین کمک کند.

برخی از مطالعات در واقع توانایی این نوشیدنی، به ویژه ساپونین های موجود در آن را در کاهش خطر بیماری قلبی با کاهش سطح کلسترول بد و تری گلیسیرید در خون، دو ماده ای که با مصرف آسان تر افزایش می دهند، برجسته کرده اند. یائسگی و کاهش استروژن در بدن ما.

از سوی دیگر، به نظر می رسد چای سبز فعالیت قلبی عروقی را بهبود می بخشد و سنتز کلسترول خوب را تقویت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.