کفش ایمنی سبلان مردی را از خطر برق گرفتگی نجات داد

امروزه تمامی افرادی که در بخش هایی مانند آشپزی، صنعت، کارگاه های ساختمانی و غیره فعالیت می کنند، موظف به پوشیدن کفش ایمنی هستند. همچنین، اینها فقط به زمینه حرفه ای محدود نمی شوند و برای برخی افراد غیر معمول نیست که از آنها برای کارهای DIY در خانه استفاده کنند.

همانطور که اشاره شد، کفش ایمنی سبلان به شما این امکان را می دهند که در ایمنی کامل کار کنید، بدون اینکه راحتی را به خطر بیندازید. اگر کفش های ایمنی بسیار مهم هستند، بدیهی است که مزایای قابل توجهی ارائه می دهند. در زیر به چند مورد اشاره شده است.

اگر فقط یک مزیت کفش ایمنی ذکر شود، بدیهی است که محافظت بهینه ای است که آنها ارائه می دهند. از آنجایی که ویژگی‌های کفش ایمنی بسته به بخش فعالیت متفاوت است، تولیدکنندگان اطمینان حاصل کرده‌اند که هر کدام از کفش‌هایشان استانداردهای بسیار خاصی را رعایت می‌کند.

به عنوان مثال، اگر در منطقه ای با وجود هیدروکربن کار می کنید، ترجیحاً کفش هایی بپوشید که حداقل با استاندارد S1 مطابقت داشته باشد. این کفش‌ها به ویژه مجهز به زیره‌های مقاوم در برابر هیدروکربن‌ها، پاشنه ضربه‌گیر هستند و الکتریسیته ساکن را از بین می‌برند.

کفش

کفش های S1 و S1P بیشتر برای مکان های خشک مناسب هستند. به نوبه خود، افرادی که در محیط های مرطوب ورزش می کنند باید کفش های مطابق با استاندارد S2 یا S3 را انتخاب کنند.

با توجه به نتایج بررسی های انجام شده با چند نفر مشخص شده است که 8 درصد از حوادث کار ناشی از آسیب دیدگی پا است. یکی از بهترین نکات برای رفع این مشکل، پوشیدن کفش های ایمنی محکم و راحت مانند کفش های ایمنی ممتاز S.24 است.

آنها نه تنها خطرات را به طور قابل توجهی کاهش می دهند، بلکه محافظت بهینه ای را برای پاها فراهم می کنند. علاوه بر این، آنها قوی، گاهی اوقات ضد آب و مقاوم در برابر خطرات آب و هوایی هستند.

علاوه بر این، توجه داشته باشید که کفش های ایمنی در برابر سوراخ شدن و سایش نیز مقاوم هستند. علاوه بر این، آنها در برابر شوک محافظت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.