گفته شده خوردن قهوه گانودرما هات چاکلت برای افراد خوش شناسی می آورد

قرار دادن افراد در محیط‌های آزمایشگاهی همچنین این سوال را مطرح می‌کند که یافته‌ها چقدر با زندگی واقعی مرتبط هستند که نشان می‌دهد هیچ یک از جمعیت یا تحقیقات آزمایشگاهی نمی‌توانند پاسخ قطعی در مورد تأثیر قهوه بر سلامت ما ارائه دهند.

توصیه هایی در مورد مصرف قهوه گانودرما هات چاکلت کافئین دار به خصوص در بارداری گیج کننده است.

استر مایرز، مدیر اجرایی EF Myers Consulting، بررسی 380 مطالعه را انجام داد و به این نتیجه رسید که چهار فنجان قهوه در روز برای بزرگسالان و سه فنجان قهوه برای زنان باردار، نباید منجر به عوارض جانبی شود.

با این حال، آژانس استاندارد غذا به زنان باردار و شیرده توصیه می کند که بیش از یک تا دو فنجان قهوه در روز ننوشند. در این سال، بررسی مطالعات قبلی به این نتیجه رسید که زنان باردار باید قهوه را به طور کامل قطع کنند تا خطر سقط جنین، وزن کم هنگام تولد و مرده‌زایی را کاهش دهند.

قهوه

امیلی اوستر، اقتصاددان و نویسنده کتاب «انتظار بهتر»، که داده‌های مربوط به توصیه‌های بارداری را بررسی می‌کند، همچنین راهنمایی در مورد قهوه را متناقض دانست.

او می گوید: «نگرانی بزرگ این احتمال است که مصرف کافئین با سقط جنین مرتبط باشد، به خصوص در سه ماه اول. اما، او می‌گوید، داده‌های تصادفی زیادی در این مورد وجود ندارد و نتیجه‌گیری از داده‌های مشاهده‌ای قابل اعتماد نیست.

خانم‌هایی که در بارداری قهوه می‌نوشند، احتمالاً مسن‌تر هستند و بیشتر سیگار می‌کشند. ما می دانیم که سن و مصرف دخانیات به طور علّی با نرخ بالاتر سقط جنین مرتبط است.

موضوع دوم این است که زنانی که در اوایل بارداری حالت تهوع دارند کمتر احتمال سقط جنین دارند. این زنان همچنین از قهوه اجتناب می‌کنند. این همان چیزی است که اگر قبلاً احساس بیماری می‌کنید آزارتان می‌دهد.بنابراین بسیاری از زنانی که حالت تهوع دارند و قهوه مصرف نمی‌کنند کمتر احتمال دارد سقط جنین کنند.

اوستر می‌گوید مصرف دو تا چهار فنجان قهوه در روز با افزایش خطر سقط جنین ارتباطی ندارد. کافئین عصبانی می شود

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.