گفته شده پته رومیزی عسلی قدرت پاکنندگی بالایی در تمیز کردن خودرو دارد

وقتی صحبت از پته رومیزی عسلی می شود، گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. چه به دنبال چیزی جشن باشید و چه فقط می خواهید رنگی به میز خود اضافه کنید، قطعاً یک کتانی میز برای شما وجود دارد.

ملحفه های رومیزی اجناس پارچه ای هستند که برای استفاده مکرر در نظر گرفته شده اند و شامل اقلامی مانند رومیزی، دستمال سفره، زیرانداز، دامن میز و دستمال سفره می باشند.

دستمال سفره تکه کوچکی از کتانی میز است که برای پاک کردن دهان و پوشاندن دامان به منظور محافظت از لباس یا تشک استفاده می شود که به عنوان یک کتانی برای یک مکان جداگانه عمل می کند. دستمال‌های کتان، به‌ویژه آنهایی که رنگ‌های زنده دارند، اغلب برای تبدیل یک میز از معمولی به خاص استفاده می‌شوند.

برای پوشاندن میز از رومیزی استفاده می شود. آنها می توانند پوشش های زینتی و همچنین محافظت کننده در برابر خراش و لکه باشند. سایر سفره ها به گونه ای طراحی شده اند که قبل از چیدن ظروف و غذا روی میز ناهارخوری پهن می شوند.

رومیزی

رومیزی ها پوششی استاندارد برای میز ناهار خوری رستوران و در بسیاری از صاحبان خانه ها میزهای شام رسمی هستند و اغلب از پارچه های کتان یا نخی سفید روشن و باکیفیت هستند.

برخی از محبوب ترین انواع پارچه رومیزی شامل رومیزی نخی، پلی استر و کتان می باشد. رومیزی های پلی استر به راحتی پاک و تمیز می شوند و اغلب در رستوران های معمولی یافت می شوند.

رومیزی های مربعی درجه یک سفید روشن از پلی استر فوق تابیده شده MJS ساخته شده اند که دوام بیشتر و جذب بهتر را ارائه می دهد. Spun Polyester دوام بیشتری نسبت به پارچه پلی استر معمولی دارد.

پلی استر تابیده شده از طریق 300 شستشو بادوام است. پارچه دارای بافت ترکیبی پنبه/پلی استر سنگین تری در لمس است تا نرم تر به نظر برسد. شستشوی زیاد پارچه را محو نمی‌کند و حتی لمس نرم‌تری ایجاد می‌کند. رومیزی معمولا به سه شکل گرد، مربع و مستطیل می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.