گم شدن ساعت سامسونگ واچ زنانه موجب کتک کاری در خانواده سلطنتی انگلیس شد

آیا ساعت هوشمند قابل اعتماد هستند؟ فعالیت با شتاب سنج تو در تو در مچ بند اندازه گیری می شود. از نظر فنی، این سنسورها عالی هستند. دقت اندازه‌گیری به الگوریتم‌هایی برای تفسیر حرکات شناسایی‌شده، مخصوص هر سازنده بستگی دارد.

ساعت سامسونگ واچ زنانه باید بتواند تفاوت بین راه رفتن و زیر پا گذاشتن را تشخیص دهد و حتی اگر بازوی شما حرکت نمی کند قدم های شما را بشمارد. ساعتی که کاربر می تواند بر اساس گام خود کالیبره کند، نسبت به مدلی که بر اساس یک گام استاندارد بر اساس اندازه است، قابل اعتمادتر خواهد بود.

در مورد شمارش کالری سوزانده شده که اغلب بر اساس جنسیت، قد و وزن محاسبه می شود، بسیار خیالی است.

برخی از دستبندها مجهز به صفحه نمایش هستند. این امکان را به شما می دهد تا بدون مراجعه به گوشی هوشمند، اطلاعات خود را بررسی کنید. این عملی است، اما این دستبندها از نظر منطقی کمتر محتاط هستند.

در چندین مدل، صفحه نمایش حتی حساس به لمس و نور پس زمینه است. کاربر در خوانایی به دست می آورد، اما به قیمت مصرف برق که استقلال دستبند را محدود می کند.

ساعت

راحتی. قبل از خرید یک مدل، ایده آل این است که آن را روی مچ دست خود قرار دهید. حتی اگر اکثر آنها دارای دو اندازه بند هستند، مهم است که دستگاه نادیده گرفته شود. اگر پوشیدن آن یک محدودیت است، در کشوی شما باقی می ماند.

امکانات. به لیست عملکردهای ارائه شده توسط دستبندها خوب نگاه کنید. هرچه تعداد آنها بیشتر باشد، قیمت آنها بالاتر است.

یک ساعت متصل به شما امکان می دهد فعالیت بدنی روزانه خود را دنبال کنید، پیام ها، تماس ها و سایر اعلان ها را از تلفن هوشمند نمایش می دهد.
اپل واچ ها فقط با آیفون ها کار می کنند.

اما همه مدل های دیگر، از جمله مدل های سامسونگ، هم با آیفون و هم با گوشی های هوشمند اندرویدی کار می کنند. به حداقل سیستم مورد نیاز توجه کنید.
ورزشکارانی که به دنبال تجزیه و تحلیل عمیق تمرینات و عملکرد خود هستند، ساعت متصل به ورزش را ترجیح می دهند.

یک ساعت متصل برای چه؟ ساعت‌های متصل که چندین سال پیش ظاهر شدند، هرگز موفقیت چشمگیری نداشتند. باید گفت که آنها از شهرت به عنوان یک ابزار بی فایده رنج می برند که کاملاً بی اساس نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.