گوشی سامسونگ a70 که بعد از 1 سال در دریا سالم پیدا شد

قیمت گوشی های هوشمند مانند گوشی سامسونگ a70 در قشر بالا می تواند از 1800 لیر شروع شود و تا 5 تا 6 هزار لیر و حتی 10 هزار لیر برسد. بودجه ای که برای گوشی های هوشمند ایجاد می کنید باید برای بخش مورد نیاز شما مناسب باشد.

همچنین می توانید نگاهی به نظرات کاربران در این زمینه بیندازید. از آنجایی که لازم نیست یک گوشی ارزان قیمت بی کیفیت باشد، این امکان وجود دارد که یک گوشی گران قیمت نیز کمتر از حد انتظار شما باشد.

از این نظر، لازم است که پیش فرض مثبت یا منفی در مورد هیچ برندی در مورد گوشی های هوشمند ایجاد نشود. در واقع، امکانات ارائه شده توسط برخی از تلفن های با ارزش برند بالا ممکن است بسیار کمتر از محصولات سایر برندها باشد.

اگر گوشی هوشمندی را در قسمتی پیدا کرده‌اید که با نیازهای شما مطابقت دارد، نباید زیاد به برند آن معطل شوید. بهتر است به جای برند به مسائلی مانند خدمات پشتیبانی پس از فروش، در دسترس بودن قطعات یدکی، پوشش گارانتی و مدت زمان توجه شود.

گوشی

ظرفیت حافظه در گوشی های هوشمند از دو قسمت RAM و ظرفیت ذخیره سازی تشکیل شده است. در این میان ظرفیت رم به طور مستقیم بر سرعت و عملکرد گوشی تاثیر می گذارد.

تا همین اواخر، 2 گیگابایت رم برای گوشی های هوشمند میان رده کافی در نظر گرفته می شد، اما امروزه گوشی های زیر 4 گیگابایت، میان رده محسوب می شوند.

دریافت بازده مورد انتظار از پردازنده های گوشی های هوشمند با ظرفیت رم کمتر از 2 گیگابایت بسیار دشوار است. اگر علاقه مند به اشتراک گذاری چند رسانه ای هستید، گوشی هایی با ظرفیت رم 4 گیگابایت به بالا مناسب تر خواهند بود.

یکی از مهمترین دلایل اولویت برای تلفن های هوشمند، عرض صفحه و مقادیر وضوح است. گوشی های هوشمند با وضوح صفحه نمایش بالا کاربرد بیشتری دارند زیرا صفحه نمایش به دلیل قابلیت لمسی گوشی های هوشمند بیشترین لمس را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.